SpinBet24
Mistrzostwa Świata 2018 - Page 4 600x4010
SpinBet24
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mistrzostwa Świata 2018

Strona 4 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

09092018

Pisanie 

Mistrzostwa Świata 2018 - Page 4 Empty Mistrzostwa Świata 2018




Dzisiaj rozpoczęły się Mistrzostwa Świata mężczyzn w których wezmą udział 24 drużyny. Obecnie trwają spotkania współgospodarzy: Włochy - Japonia i Bułgaria - Finlandia. Pozostałe drużyny rozpoczną swoje zmagania w środę.

Format rozgrywek: https://www.pzps.pl/images/2018_01/14896c.jpg

Mecze Polaków:

Grupa D (Pałac Kultury i Sportu – Warna, Bułgaria):
12 września, środa:
20:30 Kuba – Polska
13 września, czwartek:
17:00 Portoryko – Polska
15 września, sobota:
20:30 Polska – Finlandia
17 września, poniedziałek:
20:30 Iran – Polska
18 września, wtorek:
20:30 Bułgaria – Polska
avatar
MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
SpinyBety : 193

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

Mistrzostwa Świata 2018 :: Comments

avatar

Pisanie Pon 24 Wrz 2018 - 17:59 by MichW

Ustalony został terminarz. Nasi odpoczywają aż do czwartku kiedy będzie czekał ich mecz z Serbią (godzina 20:30). Dzień później o godzinie 21:15 zagramy z Włochami.

Powrót do góry Go down

boywer

Pisanie Pon 24 Wrz 2018 - 19:10 by boywer

Pierwsze mecze w środę ?

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 24 Wrz 2018 - 20:47 by MichW

Tak. Z naszej grupy w środę będzie mecz Włochy - Serbia, nasi będą wtedy pauzować.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 25 Wrz 2018 - 13:05 by Michalski1988

Nieźle ustawione losowanie pod Włochów. Raz że najłatwiejsza grupa, dwa że grają z przerwą dwudniową. Wszyscy o tym wiedzą i nikt nic nie może z tym zrobić... przykre.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 25 Wrz 2018 - 15:12 by MichW

No to fakt że losowanie było komiczne. Po dwie piłki wrzucone do dwóch koszyków i gdyby delegaci z Włoch i Brazylii się zgadali to spokojnie mogli sobie ustawić grupy pod siebie. 

Co do roli gospodarza tak było i będzie. Polacy 4 lata temu z tego względu nie narzekali więc osobiście z tym problemu nie mam. Wink

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 25 Wrz 2018 - 15:24 by Michalski1988

Dla nas to korzystne losowanie, bo mamy w grupie Serbię. Rosja się rozkręciła, USA i Brazylia jak dla mnie poza zasięgiem.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 25 Wrz 2018 - 15:50 by MichW

Moim zdaniem Serbia znacznie odstaje poziomem także możemy dziękować Francuzom że pokpili sprawę awansu. Reszta drużyn jest na równi no może poza Włochami którzy mają atut własnej hali.

Osobiście typuje finał Włochy - Polska wygrany przez gospodarzy.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 25 Wrz 2018 - 16:20 by Michalski1988

Ja bym tak bardzo Polski nie wystawiał w roli faworyta. Uważam że USA, Włochy i Rosja są poza zasięgiem. Polska i Serbia to najsłabsze zespoły. Dobrze wypadliśmy na tle Iranu i Bułgarii ale to nie są przeciwnicy rangi USA czy Włoch..

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 25 Wrz 2018 - 17:50 by MichW

Oczywiście nie stawiam Polski w roli faworyta. Takie są moje przeczucia bardziej kierowane sercem niż rozumem. Jeżeli nasi zagrają dwa dobre spotkania i nie awansują to będzie można mówić o pechu. Analizując dogłębnie myślę że Serbie przejdziemy. Oni mają ogromne problemy z przyjęciem, do tego niezbyt dużo opcji wśród rezerwowych (podobnie jak u nas). A bajeczki że im się nie chciało można wsadzić między bajki, inaczej by w ogóle nie wychodzili 1szym składem na początku. Dalej półfinał. Brazylia, Rosja, USA. Brazylia dużo problemów kadrowych, moim zdaniem bez większych szans na złoto o ile zdobędą medal to będzie dla nich dobry wynik. USA solidna drużyna ale wcześniej pokazywali że podobnie jak nasi potrafią przespać seta także nie zawsze z koncentracją jest u nich dobrze. Rosja wydaje się być tutaj najmocniejsza i najbardziej kompletna z tej trójki.

Do tego warto dodać że to już jest decydująca faza i będą decydować detale. Jeżeli nasi zajmą 6 miejsce po dobrej grze i tak będę zadowolony, ale przeczucie mówi mi że będzie lepiej. Wink

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 25 Wrz 2018 - 19:05 by Michalski1988

Myślę, że finał będzie w zasięgu trójki: USA, Rosja, Włochy. 
Szkoda, że Holandia nie awansowała, grali solidną siatkówkę i pokonali Brazylię - osobiście nie przepadam za Kanarkami.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 25 Wrz 2018 - 19:42 by MichW

Jeżeli mamy wskazać czarnego konia rozgrywek to na to miano z pewnością zasługuje Holandia. Moim zdaniem sam fakt że mieli realne szanse na TOP6 w 2 rundzie zasługuje na szacunek. W tym roku im się nie udało przejść dalej, ale na następnym turnieju kto wie Wink

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 25 Wrz 2018 - 19:47 by Michalski1988

Gdyby byli w łatwiejszej grupie to wszystko mogłoby się wydarzyć. Jestem podobnego zdania co Ty. Brak w TOP6 jakiegoś zaskakującego zespołu automatycznie mianuje Holandię czarnym koniem turnieju. A jak to się wszystko rozstrzygnie, od jutra zobaczymy Smile

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 26 Wrz 2018 - 12:55 by Michalski1988

Dziś dwa spotkania TOP6:

BRAZYLIA -     ROSJA                WŁOCHY     -    SERBIA
2,45         -     1,52                   1,52           -    2,45

Zaskakujący jest dla mnie kurs na reprezentację Włoch - dość wysoki.
O ile reprezentacja Brazylii ma szanse zaskoczyć Rosjan, to nie wyobrażam sobie by takie same szanse miała reprezentacja Serbii. Zwłaszcza że gra z gospodarzem turnieju, który w bardzo dobrym stylu przeszedł przez wcześniejsze fazy turnieju.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 26 Wrz 2018 - 13:15 by MichW

Też tak myślę że kurs na Włochów sporo zawyżony. Można puścić AKO Rosja + Włochy za grosze. Wink

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sro 26 Wrz 2018 - 13:38 by Michalski1988

I chyba tak zrobię, choć troszkę boje się Brazylii. Nadzieję daje rozkręcająca się Rosja, ale jak na każdym turnieju może dojść do niespodzianki.

Powrót do góry Go down

Strona 4 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Pozwolenia na tym forum:
Możesz odpowiadać w tematach
Image hosted by servimg.com
Image hosted by servimg.com
>
Image hosted by servimg.com