Mistrzostwa Świata 2018 - Page 3 600x4010
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

09092018

Pisanie

Mistrzostwa Świata 2018 - Page 3 Empty Mistrzostwa Świata 2018

Dzisiaj rozpoczęły się Mistrzostwa Świata mężczyzn w których wezmą udział 24 drużyny. Obecnie trwają spotkania współgospodarzy: Włochy - Japonia i Bułgaria - Finlandia. Pozostałe drużyny rozpoczną swoje zmagania w środę.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.

ANALIZA:
Brazylijczycy na tych Mistrzostwach dobrze rozpoczynają swoje spotkania od wysokich zwycięstw w 1 setach. Dzisiaj powinni być jeszcze bardziej naładowani energią po wstydliwej porażce z Holandią co sprawia że jakakolwiek strata punktów w tym meczu może sprawić że w 2 rundzie wystąpią głównie w roli kibiców. Kanada na razie plasuje się na 1 miejscu w swojej grupie z kompletem zwycięstw jednak ich ostatni mecz z Chinami na pewno nie był łatwy. Po 1 secie wysoko wygranym przez każdą z ekip i 2 wyrównane sety wygrane przez Kanadę także mogło być w tym meczu różnie.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia Pon 17 Wrz 2018 - 21:21, w całości zmieniany 1 raz

avatar

Pisanie Pon 17 Wrz 2018 - 17:33 by andrzejszwedzki

Iran-Polska
typ:2
kurs:1,44
bet365
Analiza: Kolejne spotkanie Polakow w Mistrzostwach Swiata,tym razem przeciwnik juz bardziej wymagajacy...czy nasza druzyna odniesie kolejne zwyciestwo? Raczej tak,nie powinno byc niespodzianki chociaz Iranczycy ju z nami wygrywali.Wydaje mi sie,ze jednak Polacy sa na fali,w takich turnieja zawszy wysoko celuja... Smile

avatar

Pisanie Pon 17 Wrz 2018 - 21:20 by MichW

Kapitalny mecz naszych. Marouf próbował prowokować ale ładnie go zgasił Kochanowski kapitalnymi zagrywkami. 3:0 i jedziemy dalej. Smile

avatar

Pisanie Wto 18 Wrz 2018 - 0:56 by ATR

Serbia - Rosja
Typ:Rosja z AH-1,5 seta
Kurs - 1,7
Dafabet

Ostatnie mecze między nimi w Lidze Światowej w 2016 i w Lidze Narodów niedawno niespodziewanie wygrywała Serbia. Na tych mistrzostwach obie drużyny mają po 1 porażce z USA. Serbowie stracili po secie z Australią i Tunezją którym to żadnych szans nie dała Rosja. Sądzę że wygrają ten mecz co najmniej różnicą 2 setów.

avatar

Pisanie Wto 18 Wrz 2018 - 16:18 by andrzejszwedzki

Polska-Bulgaria
typ: wiecej jak 3,5 seta w meczu
kurs:1,65
bet-at-home
Analiza: Kolejne spotkanie naszych siatkarzy,tym razem przeciwnik trudny i niewygodny.Nasza druzyna prowadzi w swe grupie,ma cztery wygrane mecze,Bulgarzy z jedna porazka sa na drugim miejscu.Nasi siatkarze powinni wygrac,jednak jak juz wspomnialem,Bulgarzy to niewygodny przeciwnik i tutaj nie skonczy sie na trzech setach.

avatar

Pisanie Wto 18 Wrz 2018 - 16:25 by andrzejszwedzki

Serbia-Rosja
typ:2
kurs:1,33
bet365
Analiza: No napewno spotkanie bedzie ciekawe.W swej grupie Serbia zajmuje drugie miejsce,przegrala jeden mecz,podobnie jak Rosja,ktora jest trzecia.Obydwie druzyny graja siatke sikowa a wiec bedzie wielkie bombardowanie.Ja stawiam na zwyciestwo Rosjan,maja lepszy bilans bezposrednich spotkan,no i wygrali lige Narodow...

avatar

Pisanie Wto 18 Wrz 2018 - 22:11 by MichW

Może i nie był to najlepszy mecz ale wygrywamy z Bułgarią 3:1! Prawdopodobnie tylko nasi zaliczą komplet punktów (w grze są jeszcze Włosi) także jesteśmy w komfortowej sytuacji przed 2 rundą. Smile

4. Argentyna 6pkt

Ciężka grupa jednak nasi z dużym buform. Myślę że z tej grupy powinny wyjdzie 2 zespoły patrząc na układ punktyowy.

avatar

Pisanie Sro 19 Wrz 2018 - 18:13 by MichW

Kolejny raz terminarz nam sprzyja i na start dostajemy najsłabszego rywala - Argentynę natomiast Serbowie w tym czasie zagrają z Francją. Dla tych drugich będzie to mecz o życie, jeżeli przegrają za 3 pkt to będą mieli tylko matematyczne szanse na awans:

21.09: Polska - Argentyna
22.09: Polska - Francja
23:09: Polska - Serbia

Wszystkie mecze o godzinie 19:40.

avatar

Pisanie Pią 21 Wrz 2018 - 23:22 by MichW

Niezły cyrk. Argentyna wygrywa 3:2. Nie wiem kto zaprezentował się słabiej. Nasi siatkarze czy sędziowie zastanawiający się czy piłka była rzucona dzięki nowym przepisom?

4 lata zagraliśmy jeden słaby mecz z USA, dzisiaj z Argentyną i tego się trzymajmy. Gramy dalej. Smile

avatar

Pisanie Sob 22 Wrz 2018 - 22:24 by MichW

No i niestety przegrywamy kolejny mecz. Tym razem z Francją 1:3. Nasi przebudzili się w 3 secie i ogólnie od tego momentu grali przyzwoicie jednak nasi rywale byli bardzo dobrze dysponowani.

Jutro czeka nas mecz o wszystko z Serbią która ma już pewny awans więc mogą puścić rezerwy jednocześnie chcą wyrzucić Francuzów z turniejów. Jednak jeżeli nasi jeszcze trochę poprawią grę to myślę że sportowo jesteśmy w stanie ich ograć.

boywer

Pisanie Nie 23 Wrz 2018 - 21:08 by boywer

Serbowie to się dzisiaj perfidnie podlożyli naszym, 21:00 i juz po meczu szybkie 3:0.Francuzi pewnie bluzgają Smile

avatar

Pisanie Nie 23 Wrz 2018 - 21:10 by MichW

avatar

Pisanie Nie 23 Wrz 2018 - 22:25 by ATR

MichW napisał:Nie podłożyli się. Grali pierwszy set podstawowym składem. Nasi tak ich zdemolowali i dopiero potem weszły rezerwy. Brawa dla naszych. Gramy dalej Smile
Very Happy Very Happy Very Happy
Po tym meczu nie tylko oni a całe rodziny przeszły w Serbii na zasłużoną emeryturę....